27
Gru
2017

Publons

PublonsPublons.com oferuje publikację profilu recenzenta. Za pomocą Publons.com można zbierać punkty za swoje prace redakcyjne, potwierdzać recenzje i uzyskać zweryfikowany rekord recenzenta, którym można uwzględnić w aplikacjach o pracę itp. 

Twój komentarz
28
Gru
2016

Researchgate.net

Researchgate.net jest forum społecznym środowiska naukowego. Można się dzielić opublikowanymi tekstami oraz śledzić dorobek innych badaczy.

Twój komentarz
04
Sty
2017

Crunchbase

Crunchbase jest miejsce odkrywania trendów w branży, inwestycji i informacje o setkach tysięcy przedsiębiorstw publicznych i prywatnych na całym świecie: od start-up'ów do 500s Fortune.

Twój komentarz
28
Gru
2016

Social Science Research Network (SSRN)

SSRN to strona poświęcona rozpowszechnieniu wyników badań społeczności naukowej na wczesnym etapie, co pozwala autorowi zawierają komentarze do ostatecznej wersji artykułu

Twój komentarz
28
Gru
2016

Academia.edu

Academia.edu jest platformą środowiska akademickiego, gdzie można się dzielić opublikowanymi tekstami lub zaledwie szkicami oraz poddawać je krytyce przez członków społeczności.

Twój komentarz
28
Gru
2016

Infona

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW.

Twój komentarz
28
Gru
2016

Governica.com

Governica.com to internetowy przewodnik prezentujący standardy i najlepsze praktyki zarządzania organizacjami. Na portalu Governica.com można podzielić się z innymi czytelnikami ważnymi informacjami z różnych dziedzin zarządzania. Artykuły mogą tworzyć i współredagować wszyscy zarejestrowani użytkownicy - Governauci.

Twój komentarz
28
Gru
2016

Innoget

Innoget to globalna sieć dla innowacyjnych przedsiębiorstw, naukowców, Start-up'ów, ekspertów.

Twój komentarz